Събития

Новини 

Състезания в група и клубни програми




Всички клубове трябва да изпратят клубните програми и заявките за състезания в група най късно до 31.03.2016
Заявките за клубните програми да се изпращат само във бланка, която може да свалите от меню Документи>> Състезателни документи.
====================================================
Заявка за Национални състезания за Зона Югозапад
организатор Братя Янсен Перник:

03.07.16 Тулча Румъния
17.07.16 Хуш Румъния
31.07.16 Яши Румъния

За състезанията кат. маратон :
12.06.16 В. Александрия
03.07.16 Николаев
24.07.16 Никопол
07.08.16 Покровски
Групата е:
Плевен, Лом, Кнежа, Русе, Монтана, В.Търново, Разград, Перник, София
=====================================================
Състезания в група сезон 2016   
Лом-Монтана  
Монтана спорт
Честен спорт


30.04.Гривица
08.05 Козар Белене 1
15.05 Бяла
22.05 Попово
29.05 Шумен
05.06 Ветрино
12.06 Варна-1
19.06 Варна-2
26.06 Варна-3
03.07 Варна-4
10.07 Варна-5
17.07 Варна-6
17.07 Козар Белене 2
24.07 Козар Белене 3
31.07 Козар Белене 4
=====================================================
състезания в групи и национални - 2016г
зона Североизток - домакин "Полет Варна"

3. Ръмнику сарат RO – 245 - Полет, Спортист и Спринтер
4. Орбени 1 RO – 355 km. - Полет, Спортист, Спринтер, Шумен  и Разград-Спорт
5. Орбени 2 RO – 355 km. - Полет, Спортист, Спринтер, Шумен и Разград-Спорт
6. Бакъу 1 RO – 390 km. – группа - Полет, Спортист, Спринтер, Шумен
национална класация - Разград-Спорт, Мир – Рейсинг
7. Бакъу 2 RO – 390 - Полет, Спортист Спринтер Шумен
национално състезание - Разград-Спорт, Мир – Рейсинг
8. Дарабани 1 RO – 565 км. - Полет, Спортист Спринтер Шумен
национално състезание - Разград-Спорт  Мир –Рейсинг
9. Медика RO – 826 км. - Полет, Спортист Спринтер Шумен
национална класация - Разград-Спорт  Мир –Рейсинг
10. Пашкани RO – 465 км. - Полет, Спортист Спринтер Шумен, Разград-Спорт
11. Дарабани 2 RO – 565 км. - Полет, Спортист Спринтер,Шумен
национална класация - Разград-Спорт  Мир –Рейсинг
12. Белск Подлянски – 1120 - Полет, Спортист Спринтер Шумен
PL – национална класация - Разград-Спорт  Мир –Рейсинг
14. Жимболия RO – 655 км. - Полет, Спортист Спринтер, Бумеранг, Бриз
15. Белск Подлянски – 1120 км. - Полет, Спортист Спринтер Шумен
PL - Разград-Спорт, Мир –Рейсинг
17. Тимишиора RO – 564 - Полет, Спортист, Спринтер, Бумеранг, Бриз
18. Бакъу 3 RO – 390 - Полет, Спортист Спринтер Шумен, Разград-Спорт
19. Белск Подлянски - 1120 км. - Полет, Спортист Спринтер Шумен RO                                                             , Разград-Спорт , Мир –Рейсинг
20. Дарабани 3 RO – 565 км. - Полет, Спортист Спринтер Шумен, Разград-Спорт  ,Мир –Рейсин
21. Хелм PL – 943 км. - Полет, Спортист Спринтер Шумен, Разград-Спорт,  Мир –Рейсинг
25. Перету RO – 245 - Полет, Спортист ,Спринтер
26. Бакъу 4 RO – 390 км. млади група - Полет, Спортист Спринтер, Шумен, Разград-Спорт
27. Дарабани 4 RO – 565 км. - млади група - Полет, Спортист Спринтер, Шумен ,Разград-Спорт
==============================================================================
Заявка за провеждане на Национални състезания кат. „Маратон” за Южна България и състезания в Група
Клубове участници : Сливен, Ямбол, Бургас, Несебър, Н. Загора, Казанлък, Хасково, Свиленград, Харманли, Кърджали

За Национални състезания кат. маратон :
Състезанията ще се проведат със „самостоятелна класация” за Южна България

04.06.2016 Медика – PL
18.06.2016 Белск Подляски 1 – PL

За състезания в Група кат. маратон :
09.07.2016 Белск Подляски 2 – PL
30.07.2016 Белск Подляски 3 – PL
13.08.2016 Хелм – PL
================================================
Ще се прави група между трите клуба за всички полети от клубната програмата съответно за клубовете:
“Спартак 2007”, „Спартак 2014” и „Надежда – спорт 2012” – гр. Сливен
================================================
заявка за полети в група
клуб: Черноочене Асеновград Пловдив Стамболийски
състезания:
старо село
петолъчка
омуртаг
разград
тутракан
Чиочарлиа (RO)
Базау (RO)
Румника сарад(RO)
Фоксан(RO)
полети в група
клуб: Черноочене Асеновград Пловдив Стамболийски Харманли Стара загора
състезания
разград
тутракан
Чиочарлиа (RO)
Базау (RO)
Румника сарад(RO)
Фоксан(RO)
полет в група
клуб: Черноочене харманли  Стара загора
състезания
айтос
карнобат
ветрино
===============================================
Национални полети за зона Северозапад

21.05 Барлад
12.06 Дарабани 1
19.06 Шабла 2
09.07 Велика  Александрия 2
група:
За състезанията от Украйна - Николаев 1, Николаев 2, Велика Александривка 1, 2 и 3, Вилне и Токмак/,ще се правят в група за клубовете:Плевен, Кнежа, В.Търново, Габрово, Разград, Перник, София, Лом, Расово
===========================================
Състезания в група
Бриз Несебър - Бумеранг Бургас
Всички състезания от клубната програма на двата клуба ще бъдат проведени и в група.
===========================================
национални състезания  
зона: Юг - Родопи


клубове участници:
Черноочене
Асеновград
Пловдив
Стамболийски
Харманли
Ст. Загораи
индивидуални членове от клуб Стрела - Хасково
1. Ботошани 1 - 19.06.2016
2. Дарабани 1 - 03.07.2016    
3. Ботошани 2 - 17.07.2016
4. Дарабани 2 - 31.07.2016
================================
Национални състезания зона - Център ЮГ

Организатор клуб "Апачи" Нова Загора

05.06 16  Яш- RO  
19.06 16   Ботошани-RO
03.07.16   Дарабани-RO
17.07.16   Дарабани-RO

клубове:
Апачи Н. Загора
Гълъб 63-2001 Н.Зaгора
Кърджали полет - Кърджали
Стрела - Хасково
Казанлък

Състезания в група:

Нова Загора,  Казанлък
Състезанията от клубната програма ще бъдат в група.
===================================
група за млади гълаби Габрово - Казанлък
всички състезания от клубната програма
==================================
Групи Кърджали-Полет - Стрела Хасково

17.04 Петолъчка
24.04 Сунгурларе
01.05 Шумен
08.05 Кошерени - RO
15.05 Урзичени - RO
22.05 Васлуй - RO
29.05 Кошерени - RO
04.06 Медика - PL
05.06 Роман - RO
12.06 Шумен
18.06 Белск Подляски 1 - PL
19.06 Ботошани - RO
26.06 Шумен
03.07 Дарабани - RO
09.07 Белск Подляски 1 - PL
10.07 Шумен
17.07 Дарабани - RO
17.07 Петолъчка
24.07 Сунгурларе
30.07 Белск Подляски 3 - PL
31.07 Шумен
07.08 Кошерени - RO
18.08 Хелм - PL

Млади
09.07 Сливен
17.07 Петолъчка
24.07 Сунгурларе
31.07 Шумен
07.08 Кошерени - RO
==================================
Състезания в група
Шумен - Рейсинг Попово

ОРБЕНИ 1
ОРБЕНИ 2
ОРБЕНИ 3
ОРБЕНИ 4
ЖИМБОЛИЯ
ТИМИШОАРА
ДАРАБАНИ 3
==================================
20-05-2018  |  Изисквания при провеждане на състезание
17-05-2018  |  Административна мярка - наказание
30-03-2018  |  Маратон Варшава PL и Radimno PL
26-03-2018  |  Маратонски състезания от Източна Полша през 2018 год.
28-02-2018  |  Дерби млади гълъби Дарабани
27-02-2018  |  Маратон - 2018
20-02-2018  |  Маратонски състезания, програма 2018
05-02-2018  |  FCI критерии за Олимпиада и Европейско изложение 2017 - 2018
02-02-2018  |  Централно Европейска изложба - 2018 - резултати
23-01-2018  |  Централно Европейска изложба - 2018
27-11-2017  |  Снимки за календар - 2018
24-11-2017  |  Национално състезание ДАРАБАНИ - 2018
23-11-2017  |  Маратонски състезания - 2018
21-11-2017  |  ВАЖНО !!! Национално награждаване - промяна
12-11-2017  |  Национален Асов шампионат - критерии
31-10-2017  |  Календар - 2018
21-09-2017  |  Национална изложба - 2017
11-09-2017  |  Маратон Тарту - Естония
09-08-2017  |  Корекция на пол в класациите.
06-08-2017  |  Заявка за пожизнени пръстени - 2018

Намерени гълъби

Добави
Дата Пръстен
 11-10-2018 20-444751-17 Още

  Genadi

  duki_1971@mail.bg

  Телефон: 0893227383
 
 09-10-2018 BG-39793-18 Още

  Емил

  barbara61@mail.bg

  Телефон: 0887541620
 
 02-10-2018 BG-46582-18 Още

  ИВАН

  ivan80v@abv.bg

  Телефон: 0878141413
 
 29-09-2018 BG-6676-17 Още

  Mitea Nicolae -RO

  www.miteanicolaeloft@gmail.com

  Телефон: 0878141413
 
 01-09-2018 Bg-45613-18 Още

  Панайот

  Ponko1220@abv.bg

  Телефон: 0898894735
 
 26-08-2018 BG-25992-17 Още

  милен христов

  milen_7171@abv.bg

  Телефон: 0889217335
 
 22-08-2018 BG-1310532-13 Още

  Диан Георгиев

  dianski63@abv.bg

  Телефон: 0885385731
 
 14-08-2018 BG-416363-15 Още

  Огнян Колев

  mchpl@hotmail.com

  Телефон: 0888545611
 
 03-08-2018 BG-59380-17 Още

   Синя на ленти

  59380@abv.bg

  Телефон: 053759380
 
 23-07-2018 RO-1183673-14 Още

  ИВАН

  ivan80v@abv.bg

  Телефон: 0878141413
 
 19-07-2018 RO-381039-16 Още

  Metin

  y.yumer@gmail.com

  Телефон: 0878141413
 
 18-07-2018 BG-45109-18 Още

  Mixail Stoyanov

  m.anastasov1961@abv.bg

  Телефон: 0898206546
 
 08-07-2018 BG-70351-20 Още

  sorin gigel iancu

  iancusoringigel@yahoo.com

  Телефон: 0748938528
 
 07-07-2018 BG-7130095-18 Още

  Стефан Стоянов

  Stefan.stojanov@abv.bg

  Телефон: 0886 007 503
 
 02-07-2018 BG-48152-17 Още

  BECHO

  be4ko_@abv.bg

  Телефон: 0877344430
 
 30-06-2018 RO-400563-18 Още

  марин

  marin730320@abv.bg

  Телефон: 0897878042
 
 25-06-2018 Бг-11056-17 Още

  Минчо Русев Абрашев

  manika_1988@abv.bg

  Телефон: 0885580598
 
 24-06-2018 bg-53632-17 Още

  sefer yunuz

  jim_beamm@abv.bg

  Телефон: 0878790965
 
 20-06-2018 Bg-47676-15 Още

  Иван Петков

  Cadi1972@abv.bg

  Телефон: 0885079340
 
 19-06-2018 RO-119674-18 Още

  Данаил Николов

  dannyn@abv.bg

  Телефон: 0889889259
 
  1 2 3 от 19  Следваща Последна  
   © 2011 www.brpa.eu контакти